Nasze przedszkole

Przedszkole Samorządowe Zielony Zakątek w Plewiskach mieści się przy ul. Zielarskiej 2, w dogodnym ciągu komunikacyjnym z dala od ruchliwych ulic. Zlokalizowane jest w wolnostojącym parterowym budynku otoczonym ogrodem, który został wyposażony w funkcjonalny plac zabaw, zapewnia on doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu. W przedszkolu znajduje się szatnia, kuchnia z zapleczem kuchennym, pomieszczenia na pomoce dydaktyczne, pokój nauczycielski, gabinet dyrektora i intendenta, oraz sale zajęć wyposażone w łazienki. Sale dla dzieci są przestronne, przytulne i ładnie urządzone, wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne, sprzęt do zabaw i gier. W naszym przedszkolu mamy 4 grupy wiekowe, Biedronki, Motylki, Żabki i Bociany. Nasze przedszkole zapewnia opiekę, wychowanie i uczenie się poprzez zabawę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Naszym celem jest wspomaganie i ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno – kulturalnym i przyrodniczym.

© Copyright 2018 - 2021 przedszkoleplewiska.pl All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.