konkurs 1

Wielkanocny konkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY ,,OZDOBA WIELKANOCNA”

W marcu ogłoszono w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt., Wielkanocna ozdoba”. Zadaniem uczestników było wykonanie tradycyjnej ozdoby wielkanocnej dowolną techniką. Napłynęło aż 26 prac, każda inna – jedne miały formę przestrzenną, inne płaską, malowane, wydzierane, naklejane itp. Jury (w składzie  p. Hania, p. Paulina oraz p. Ewa) oceniało przede wszystkim zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz samodzielność dzieci. Wybór był naprawdę trudny, więc postanowiono przyznać I, II, III miejsce oraz 2 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomu, drobne upominki oraz ogromne brawa. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem, dzięki któremu dzieci mogły rozwijać swoje twórcze zainteresowania oraz wyobraźnię i zachęcamy do udziału w naszych przyszłych konkursach.

Ewelina Kubiak

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.