deklaracja-przedszkola

Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego

 

 

OGŁOSZENIE DYREKTORA

Przedszkola Samorządowego Zielony Zakątek w Plewiskach

 

Deklaracje kontynuacji

 

Rodzice, których dzieci w roku szkolnym 2024/2025 będą kontynuować edukację przedszkolną w naszym przedszkolu zobowiązani są w dniach:

od 29 stycznia do 9 lutego 2024 do godz. 17.00 wypełnić elektronicznie

„Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym Zielony Zakątek w Plewiskach

Rodzice zobowiązani są wypełnić „Deklarację o kontynuacji” w systemie PCSS NABÓR https://www.nabor.pcss.pl/komorniki , następnie kliknąć „ZAPISZ” i „ZŁÓŻ DEKLARACJĘ”. Rodzic nie dostarcza do przedszkola wersji papierowej.

W przypadku niezłożenia deklaracji w określonym terminie dziecko zostanie skreślone z listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok 2024/2025

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów „0” w szkołach podstawowych  odbywająca się w terminie od 4 do 15 marca 2024 objęta jest tym samym systemem NABÓR i w związku z tym wypełnienie deklaracji kontynuacji w jednej placówce uniemożliwia zgłoszenie dziecka do innego podmiotu (oddziału „0” w szkole podstawowej)

https://www.nabor.pcss.pl/komorniki

 

 

 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.