Babcia i dziadek

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MOTYLKÓW

W dniu 23.01.2024 r. w grupie Motylków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która od wielu lat jest wpisana do terminarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. Dzieci w ten sposób chciały podziękować dziadkom za ich troskę, ciepło i miłość.
Przedszkolaki odświętnie ubrane, z niecierpliwością wyczekiwały od rana zaproszonych gości. W pięknej scenerii i wyjątkowej atmosferze zaprezentowały program artystyczny składający się z zabaw muzyczno – ruchowych, wierszy i piosenek.
Na zakończenie występu dzieci zaśpiewały ,,Sto lat’’ oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Były to drewniane serca z wizerunkiem dziecka.
Dziadkowie nagrodzili dzieci wielkimi brawami i z dumą patrzyli na swoje wnuczęta.
Następnie wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
To były wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i wzruszeń.
Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Ewelina Kubiak

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.