witaj-przedszkole1

1 września już puka do drzwi

Pierwszy września już puka do drzwi 😊Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków oraz ich Rodziców po wakacyjnej przewie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz wspaniałej zabawy.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności, życzymy aby ten rok przedszkolny przyniósł wiele nowych przygód, przedszkolnych przyjaźni, beztroskiej zabawy i uśmiechów od ucha do ucha 😊

Drodzy Rodzice, Ci z Państwa, którzy chcieliby wcześniej odbierać dziecko z przedszkola, by łagodniej przeszło proces adaptacyjny – przez cały kolejny tydzień do 08 września będzie taka możliwość. Proszę jednak o przemyślenie godziny odbioru, gdyż o godz. 11.00 dzieci rozpoczynają drugie śniadanie. Po śniadaniu dzieci z grupy Biedronki rozpoczynają leżakowanie. Najlepiej jeśli wybiorą Państwo moment odbioru tuż po II śniadaniu lub po leżakowaniu o 13.00. W kolejnych tygodniach; ze względu na organizację pracy przedszkola;  najwcześniej będzie można odebrać dzieci po godz. 14.00. Do tej godziny Panie woźne zmywają naczynia oraz sprzątają po obiedzie i nie mamy możliwości zorganizowania dyżuru w szatni. W godzinach 8.30 do godz. 14.00 drzwi wejściowe przedszkola ze względów bezpieczeństwa pozostają zamknięte na klucz. Z troski o bezpieczeństwo naszych dzieci prosimy o zamykanie furtki. Bezpośrednie wyjście na chodnik, którym często przejeżdżają rowery oraz ruchliwej ulicy stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia, dlatego dbajmy wspólnie o wszystkie dzieci. Proszę także zwrócić uwagę na organizację ruchu aut na parkingu (zakaz wjazdu na parking od strony graniczącej z przedszkolem)


Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.